Rejestr Klubów Radnych Rady Gminy Malczyce Drukuj

KLUBY RADNYCH GMINY MALCZYCE - KADENCJA 2018 - 2023

1. Klub Radnych pod nazwą :  RAZEM DLA GMINY MALCZYCE ,
powstanie klubu: 20.11.2018 r.

  • Leokadia Gancarz–przewodnicząca
  • Mariola Kądziela
  • Wiesław Kowalski
  • Krzysztof Pastuch

 

 

KLUBY RADNYCH GMINY MALCZYCE - KADENCJA 2014 - 2018

1. Klub Radnych RAZEM dla Gminy Malczyce,
powstanie klubu: 9.12.2014 r.

  • Leokadia Gancarz–przewodnicząca
  • Stanisław Połeć
  • Waldemar Grzelak
  • Wiesław Kowalski
  • Władysław Rodzik
  • Mariola Kądziela
  • Jadwiga Forenc

Liczba odwiedzin: 674
Osoba, która wytworzyła informację: Redaktor
Osoba, która odpowiada za treść: Redaktor
Osoba, która opublikowała informację: Redaktor
Data wytworzenia informacji: 2017-01-02 12:24:36
Data udostępnienia informacji: 2017-01-02 12:24:36
Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-26 13:36:59
Dziennik zmian