Urząd Stanu Cywilnego

Ewidencja Ludności

Działalność gospodarcza

Młodzieżowa Rada Gminy Malczyce

Rejestr uchwał

Rejestr zarządzeń

Ochrona środowiska

Konsultacje Społeczne

Współpraca z organizacjami pozarządowymi

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Statystyki

mod_vvisit_counterDzisiaj1550
mod_vvisit_counterWczoraj1683
mod_vvisit_counterTen tydzień6889
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień7263
mod_vvisit_counterTen miesiąc35678
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc41987
mod_vvisit_counterWszystkie2262290

Aktualnie: gości 102 połączonych
Twój IP: 3.236.51.151
Dzisiaj: Paź 22, 2021


Referaty
Wersja z: 2021-07-09 13:06:51. Zapisał: Redaktor

Pracownik

Nr telefonu

Adres e-mail

Marcin Popiuk
Skarbnik

71/317-92-23 wew. 203

skarbnik@malczyce.wroc.pl

Anna Świercz
Sekretarz

71/317-92-23 wew. 208

sekretarz@malczyce.wroc.pl

Referat Finansów i Budżetu

Anna Przedwolska

Inspektor ds. księgowości

71/317-92-23 wew. 209

a.przedwolska@malczyce.wroc.pl

Barbara Rak

Inspektor ds. księgowości i oświaty

71/317-92-23 wew. 209

b.rak@malczyce.wroc.pl

 

Inspektor ds. podatkowych

71/317-92-23 wew. 212

 

Anna Rutowicz
Inspektor ds. księgowości

71/317-92-23 wew. 212

a.rutowicz@malczyce.wroc.pl

Małgorzata Kiełt

Podinspektor ds. windykacji i obsługi kasy

71/317-92-23 wew. 214

m.kielt@malczyce.wroc.pl

Centrum Usług Wspólnych

Mariola Bolek

Inspektor ds. księgowości

71/317-92-23 wew. 216

m.bolek@malczyce.wroc.pl

Violetta Boczar

Inspektor ds. księgowości o oświacie

71/317-92-23 wew. 216

v.boczar@malczyce.wroc.pl

Zyta Nowicka

Podinspektor ds. księgowości

71/317-92-23 wew. 218

z.nowicka@malczyce.wroc.pl

Iwona Szmidt
Podinspektor ds. księgowości

71/317-92-23 wew. 218

i.szmidt@malczyce.wroc.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Anna Grycz
Kierownik

71/317-92-23 wew. 207

usc@malczyce.wroc.pl

Agnieszka Stępień - Myca
Inspektor ds. ewidencji ludności

71/317-92-23 wew. 207

ewidencja@malczyce.wroc.pl

Joanna Solska
Inspektor ds. administracyjnych

71/317-92-23 wew. 207

j.solska@malczyce.wroc.pl

Referat Spraw Organizacyjnych

Kaja Rejek-Nowak

Inspektor ds. promocji

71/317-92-23 wew. 211

promocja@malczyce.wroc.pl

Dominika Bajorska

Podinspektor ds. obsługi rady gminy

71/317-92-23 wew. 206

radagminy@malczyce.wroc.pl

Nikola Mółka

Pomoc administracyjna

71/317-92-23 wew. 200

sekretariat@malczyce.wroc.pl

Karolina Zawiślak
Inspektor ds. pozyskiwania środków
z funduszy zewnętrznych

71/317-92-23 wew. 220

k.zawislak@malczyce.wroc.pl

Joanna Ptaszyńska

Podinspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych

71/317-92-23 wew. 220

j.ptaszynska@malczyce.wroc.pl

Referat Rolny, Ochrony Środowiska, Gospodarki Nieruchomościami i Infrastruktury

Mirosław Myśliwiec
kierownik

 

71/317-92-23 wew. 210

 

ros@malczyce.wroc.pl

 

Inspektor ds. planowania przestrzennego

71/317-92-23 wew. 205

 

 

Inspektor ds. inwestycji drogowych

71/317-92-23 wew. 205

 

Justyna Marchewka
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

71/317-92-23 wew. 205

j.marchewka@malczyce.wroc.pl


Inspektor ds. ochrony środowiska

71/317-92-23 wew. 213

 

Izabela Tomaszewska
Podinspektor ds. ochrony środowiska

71/317-92-23 wew. 213

i.tomaszewska@malczyce.wroc.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Anna Janik
Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i dodatków mieszkaniowych

71/317-92-23 wew. 217

gops@malczyce.wroc.pl

Kinga Dworzycka
Referent ds. świadczenia wychowawczego  

71/317-92-23 wew. 217

gops@malczyce.wroc.pl

Anna Pochwała

Referent ds. administracyjnych  

71/317-92-23 wew. 217

gops@malczyce.wroc.pl

Adrianna Cieśla
Pracownik Socjalny

71/317-92-23 wew. 204

gops@malczyce.wroc.pl

Aneta Banaś
Pracownik Socjalny

71/317-92-23 wew. 204

gops@malczyce.wroc.pl

Renata Wąsowska
Pracownik Socjalny

71/317-92-23 wew. 204

gops@malczyce.wroc.pl